Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Úřední deska Valašských Klobouk je od ledna digitální

date_range 17.Led, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Nová úřední deska je instalována v centru Masarykova náměstí

Úřední deska Městského úřadu Valašské Klobouky je od ledna digitální. Dosavadní fyzickou úřední desku v podobě klasických nástěnek, kde se vyvěšovaly dokumenty v papírové podobě, nahradil panel s dotykovým monitorem, který dokumenty zobrazuje elektronicky. Nová úřední deska je instalována v centru Masarykova náměstí, poblíž autobusové zastávky, kde je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Její umístění i řešení zobrazovaného obsahu je bezbariérové.

 

„Prostřednictvím digitálního panelu si mohou uživatelé vyhledat celou řadu informací. Nejen že si pohodlně otevřou kompletní znění dokumentů vyvěšených na úřední desce, ale dokonce si je mohou pomocí QR kódů načíst do svého mobilu či tabletu pro případ, že by si je chtěli v klidu prostudovat doma. Mohou také navštívit webové stránky města a přečíst si nejnovější aktuality, zalistovat ve zpravodaji, seznámit se s pozvánkami na kulturní akce a podobně. Nechybí ani informace pro turisty o zajímavých výletních cílech nebo památkách,“ popsal Karel Švach, tajemník městského úřadu.

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA