Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Usnula a narazila do sloupu a do dopravní značky

date_range 26.Kvě, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Nehoda ve Vizovicích. Foto: PČR

Ve středu 25. května před šestnáctou hodinou narazila řidička Renaultu Clio do sloupu veřejného osvětlení, na kterém byly umístěny kamery a do dopravní značky v centru Vizovic na Masarykově náměstí. Záchranáři ji se zraněním převezli do nemocnice.

 

Dvaapadesátiletá řidička při jízdě od obce Lutonina směrem do Zlína zřejmě usnula a nezvládla tak řízení. „Přejela přes obrubník a narazila nejprve do sloupu veřejného osvětlení, který vylomila. Přesto pokračovala v jízdě a vzápětí narazila do dopravní značky, kterou také vylomila. Její vozidlo se poté zastavilo. Dechová zkouška byla u řidičky negativní. Celková škoda je předběžně vyčíslena na 55 tisíc korun,“ uvedla mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

 

Nehoda ve Vizovicích. Foto: PČR a HZS

 

Nehoda osobního automobilu tovární značky Renault ochromila průjezd Vizovicemi. K havárii vyjeli také místní dobrovolní hasiči a ze Zlína jednotka profesionálních hasičů. „Žena utrpěla lehké zranění a skončila v péči záchranářů. Hasiči u vozidla provedli protipožární opatření a odpojili autobaterii,“ popsala mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

 

Okolnosti této dopravní nehody prověřují zlínští dopravní policisté.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA