Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Úspěšný týden slavičínských informatiků

date_range 26.Led, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Informační technologie na Gymnáziu Jana Pivečky a SOŠ Slavičín připravují úspěšné studenty. Dva studenti se umístili mezi čtyřmi nejlepšími studenty ve Zlínském kraji v kybernetické soutěži. Na 2. místě Ondřej Lukáš (IM 1) a na 4. místě se umístil Martin Machala (IM 1). Dne 25. ledna jim byla předána cena manažerem kybernetické bezpečnosti ministerstva práce a sociálních věcí Ing. Mackem.

Studenti oboru Informační technologie při předání ocenění 

Do krajského kola postupují mezi pět účastníků také čtyři studenti v další soutěži Kraj pro bezpečný internet: Marie Kuželová, Michal Kužela, Eliška Remešová, Magdaléna Helísková. Soutěž proběhne v sídle Zlínského kraje 1. února. Tyto úspěchy jsou jedno z kritérií hodnocení kvality programu MŠMT Excelence. MŠMT každým rokem vyhlašuje tzv. program Excelence, ve kterém hodnotí střední školy za úspěchy v krajských, celostátních a mezinárodních soutěžích. Za poslední roky bylo z MŠMT Gymnáziu Jana Pivečky a SOŠ ve Slavičíně přiděleno: za školní rok 2012-13 celkem 4,4 body, 2013-2014 celkem 5,6 bodů, 2014-15 7,4 body, za rok 2015-16 11 bodů. Tyto absolutní hodnoty řadí dlouhodobě školu mezi nejúspěšnější v kraji. Uchazeči a rodiče by se měli při výběru střední školy mimo jiné zajímat o tyto výsledky při srovnávání s jinými školami.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA