Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Úspěšný týden slavičínských studentů

date_range 26.Lis, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Slavičínští studenti Gymnázia Jana Pivečky a SOŠ dosáhli v posledním týdnu dvou úspěchů. V celostátním kole dějepisné soutěže školu v týmové kategorii pod vedením Mgr. Marie Hrabinové reprezentovali v Chebu Vendula Holková, Tereza Machovská a Kamila Nováková. Za účasti ministryně školství Kateřiny Valachové pro slavičínskou školu, město i Zlínský kraj získali 3. místo, když jim jen 4 body chyběly k vítězství.

foto GJP Slavičín

Dalším úspěchem školy je postup z krajského do celostátního kola soutěže Studentského trenérského centra Microsoft, soutěže zaměřené na informační technologie. Krajské kolo se uskutečnilo ve čtvrtek 24. listopadu 2016 v Experimentáriu Střední průmyslové školy Otrokovice a z Gymnázia Jana Pivečky a SOŠ Slavičín postoupili Marie Kuželová ze sexty a Dominik Struhař z IT2.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA