Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Úvodní turnaj se Jerevanu nevydařil

date_range 24.Říj, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
První dva zápasy v nové soutěži slavičínskému Jerevanu vůbec nevyšly a výsledkem byly dvě porážky. V sobotu 22.10. 2011 ve sportovní hale v Luhačovicích je čekal nejdříve vícemistr z předchozího ročníku sálovky – mužstvo Zlína. To šlo už po třiceti vteřinách Julinou do vedení, což notně otřáslo psychikou Slavičanů. I když později srovnali hru, v době svého náporu opět inkasovali branku od bývalého hráče Jerevanu Zdenka Juliny. Ani ve druhé půli se obraz hry nezměnil a Valaši stále tahali za kratší konec a po brance Halody bylo o výsledku rozhodnuto.

Také ve druhém zápase proti východočeskému Sádku byli slavičínští futsalisté na palubovce o krok pozadu a Sádek působil futsalovějším dojmem. Po ještě herně vyrovnané první půli šel Sádek ve druhém poločasu rychle do trháku a Jerevan se už na další odpor nezmohl. Velký křest si v brance Jerevanu odbyl osmnáctiletý gólman Gregušiak a v poli mladíci Šála a Sochora.

 

foto Alois Strnad    více fotek

 
Už v sobotu 29.10. cestují Valaši k utkání 1. celostátní ligy do Prahy, kde je čeká v nové hale v Praze na Jižním Městě úřadující mistr Chemcomex Praha a také velmi dobrý celek z Klatov.

SK Jerevan Slavičín – SMR Plus Zlín 0 : 3 ( 0:2 )
branky: Julina Z. 2, Haloda

SK Jerevan Slavičín – FS Sádek 2 : 7 ( 1:2 )
branky: Macek Filip 2 – Nekvinda 3,Škoda 2,Petr,Mužík

Sestava Jerevanu : Gregušiak L. – Macek F., Švach T., Both M. ,Ocelík M., Sochora D., Šála L., Koseček L., Neuman J. a Zoubek T.
Trenéři: Majc Olda a Divila Jindra

Zbylé výsledky 1. turnajů najdete zde

 
-kos-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA