Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Uzavírka silnic ve Slavičíně a Luhačovicích

date_range 31.Bře, 2014 featured_play_list Aktuality

 

Městský úřad Luhačovice touto cestou informuje řidiče o ÚPLNÉ UZAVÍRCE provozu na silnici II/493 ve Slavičíně, která se uskuteční v termínu od 1. dubna do 30. dubna 2014 z důvodu realizace stavby „Rekonstrukce vodovodu Slavičín, ul. Osvobození".

Po dobu úplné uzavírky jsou stanoveny následující objízdné trasy:

1. pro vozidla s okamžitou hmotnosti do 3,5 t, autobusovou linkovou dopravu a vozidla integrovaného záchranného systému po silnici II/494 a místních komunikacích ul. Dlouhá a ul. Luční ve Slavičíně. Objízdná trasa je obousměrná;

2. pro vozidla s okamžitou hmotností nad 3,5 t po trase přes Vlachovice – Valašské Klobouky – Brumov-Bylnice – Hrádek na Vlárské dráze (po silnicích II/494, I/57 a II/495). Objízdná trasa je obousměrná.

Po dobu úplné uzavírky dojde k dočasnému přemístění autobusové zastávky Slavičín, U Hotelu. Autobusová zastávka bude provizorně zřízena na ul. Dlouhá, dle situačního plánu.

Další informace je o úplné uzavírce provozu nákladních vozidel nad 7,5 t na silnicích II/492 a II/493 v mimo průjezdních úsecích obcí Luhačovice – Dolní Lhota – Petrůvka, která se uskuteční v termínu od 1. dubna do 30. června 2014 z důvodu realizace stavby okružní křižovatky „Silnice II/492, II/493 Pozlovice – Luhačovice".

Po dobu této uzavírky je stanovena pro nákladní vozidla nad 7,5 t objízdná trasa po silnicích I/49, I/57, II/490, II/494 a II/495:

1. pro směr Vizovice – Uherský Brod po objízdné trase přes Zlín – Bohuslavice u Zlína – Biskupice. Objízdná trasa je obousměrná;

2. pro směr Zlín – Slavičín po objízdné trase přes Vizovice – Valašské Klobouky – Vlachovice. Objízdná trasa je obousměrná.

Průjezd stavbou bude umožněn vozidlům do 7,5 t, autobusové linkové dopravě a vozidlům integrovaného záchranného systému.

   Mapy uzavírek a objízdných tras  

Bc. Jiří Černobila, silniční správní úřad, Městský úřad Luhačovice

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA