Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Územní studie krajiny bude projednána s veřejností

date_range 16.Zář, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Vizualizace vodního díla Vlachovice

Začlenění vodního díla Vlachovice do krajiny, zadržování vody v sídlech i v přírodě, protierozní opatření nebo využívání volné krajiny člověkem řeší nová územní studie, která se vztahuje k celé správní oblasti ORP Valašské Klobouky. Projekt nyní pokročil do fáze veřejného projednání, na které jsou občané všech spádových obcí zváni v pondělí 23. září v 16 hodin do sálu Valašskoklobouckého podnikatelského centra.

Veřejné projednání územní studie krajiny, foto: archiv města Valašské Klobouky

„Na vypracování komplexní územní studie se podílí celý tým odborníků, jehož zástupci při veřejném projednání představí občanům výsledky svých hlavních zjištění a obeznámí je s navrhovanými opatřeními i s uspořádáním krajiny a jejích prvků,“ pozvala zájemce místní i přespolní Eliška Olšáková, starostka města Valašské Klobouky.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA