Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Užijte si masopustní veselí na Fašankové zábavě

date_range 25.Úno, 2019 featured_play_list Aktuality

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Masopust je v moravských tradicích odjakživa spojený s hudbou, zpěvem, tancem a bujarým rejem masek. Pravou masopustní veselici, která jistě nebude nic z uvedeného postrádat, zažijete v pátek 1. března na Fašankové zábavě. Koná se od 20 hodin v kulturním domě Klobučan.

 

„Při Fašankové zábavě se mohou návštěvníci těšit na příjemný hudební večer s kapelou Fortuna. Zlatým hřebem se stane tradiční pochovávání basy, kterého se ujmou zdejší soubory Dúbrava a Klobučan. Čeká vás nejen veselá zábava, ale i pěkná podívaná, kterou byste si před začátkem postního období určitě neměli nechat ujít,“ pozvala starostka Eliška Olšáková a dodala, že město se touto akcí snaží navázat na tradici pochovávání basy, kterou dlouhá léta udržovali kloboučtí lyžaři a poté TJ Sokol.

 

Fašankovou zábavu pořádá město Valašské Klobouky ve spolupráci s Národopisným souborem Klobučan a Valašským sdružením Dúbrava.

 

Plakát k akci ZDE.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA