Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Užijte si prázdniny na bruslích v Zámeckém parku Slavičín

date_range 04.Úno, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Kluziště ve Slavičíně může být v provozu až do +15°C

Nově otevřené kluziště pod širým nebem ve Slavičíně se chystá jarní prázdniny, které ve Zlínském kraji připadají na období od 7. do 11. února. Vzhledem k tomu, že běžný režim kluziště nabízí dopoledne provoz školám, tak se na prázdninový týden přehodí do klidového módu. To znamená, že i dopoledne budou otevřena v individuálních bruslicích blocích. „Věříme, že ani dopoledne bez školních návštěv nezůstane kluziště prázdné, zatím je o něj velký zájem, z čehož máme obrovskou radost,“ řekla místostarostka města Monika Hubíková.

 

Jako předzvěst prázdninového provozu slouží kurz pro malé bruslaře, který se poprvé uskuteční tuto neděli 6. února. Povede ho bývalý profesionální krasobruslař Patrik Timčák z Brumova, kterého můžou Slavičané znát jako kondičního trenéra crossfitu. „Nachystal si pro děti dva bloky – ranní od 7.45 představí úplné základy bruslení, ten další od půl 9 pak trošičku pokročilejší techniky, například přešlapování, stromečky apod.,“ přiblížila slavičínská místostarostka. Kurz bude stát 80 korun a je možné se na něj přihlásit na telefonním čísle 771 161 891.

 

Kluziště ve Slavičíně může být v provozu až do +15°C

 

Slavičané zatím nedávno otevřené kluziště přijali velmi dobře. Svědčí o tom i čísla návštěvnosti, kdy za první měsíc provozu – leden – přišlo 6,5 tisíce platících osob. „Nemluvě o školácích, kteří nám naplno vytěžují kapacitu během dopoledních hodin,“ doplnila Monika Hubíková. Mobilní ledová plocha, jež může být v provozu až do +15°C a po konci sezony se uskladní a schová na další léta, vyšla město Slavičín na téměř 6 milion korun z rozpočtu. V okolí podobně velké umělé kluziště nenajdete.

 

Online kamera zde:

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA