Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V Brumovské ulici se střetla dvě auta

date_range 23.Čvc, 2013 featured_play_list Aktuality

 

V úterý 23. července, krátce po čtvrt na pět odpoledne, došlo ve Valašských Kloboukách na ulici Brumovská ke střetu dvou osobních vozidel. Jeden z vozů vyjížděl z vedlejší ulice a nedal přednost jinému vozu, jedoucímu od centra města po hlavní silnici. Na místo vyjeli záchranáři, policisté a hasiči.

„Řidič vozu, který vyjížděl z vedlejší, se asi plně nevěnoval řízení. Na chodníku stály nějaké dívky a ty patrně odvedly jeho pozornost," popsali svědkové nehodu policistům.

Srážka dvou aut na Brumovské ulici ve Valašských Kloboukách    foto redakce    více fotek

Nehoda si naštěstí podle všeho vyžádala jen lehčí zranění. Z jednoho vozu unikly provozní kapaliny. S těmi si poradili profesionální hasiči z nedaleké stanice HZS Zlínského kraje.

Provoz v místě nehody řídila policejní hlídka kyvadlově. Z obou stran se nárazově tvořily kolony. Jak k nehodě skutečně došlo a kdo srážku zavinil, teď šetří policisté.

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA