Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V brumovském klubu zahrají čtyři kapely

date_range 27.Úno, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
V brumovském rockovém Clubu 65 v sobotu 27. února vystoupí čtyři mladé kapely. Domácí Eyesore doplní Criminal Colection, Sundown Fever a OvoceLenina, všechny ze Vsetína. Společně posluchačům naservírují procítěnou, ale zároveň energii nepostrádající hudbu, jenž rozhodně stojí za poslech.

Eyesore je brumovská stálice a v poslední době se zaměřuje na novou tvorbu. „Tento koncert je jednou z mála příležitostí jak představit publiku naši pozvolna se měnící tvář před vydáním nové desky počátkem letošního léta," uvedl zpěvák kapely Jiří Miklas.

 
Foto

Brumovští Eyesore    foto St.Fuks 

 
Další formací je Criminal Colection, parta chuligánů ze vsetínského Bronxu. Místnímu publiku ji není třeba dlouze představovat. Svým našlápnutým pop-hardcorem a osobitým vystupováním si zde už získali spoustu fanoušků

Sobotní playlist interpretů doplňují Sundown Fever a OvoceLenina. Prvně jmenovaná je mladá neokoukaná kapela, která začíná brát posluchačskou přízeň útokem. Posluchačům v Brumově-Bylnici představí svůj moderní indie pop rockový sound. OvoceLenina zase překypují notnou dávkou hudební invence a osobitým přístupem. Z jejich hudby je cítit vlivm kapel jako jsou například Radiohead.

„Obě tyto kapely u nás budou hrát poprvé. Na společný koncert se moc těšíme," dodal na závěr zpěvák Eyesore Jiří Miklas.

Rocková hudební noc začíná v Brumově-Bylnici ve 20 hodin.

 
-red-
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA