Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V bývalé ledárně je k vidění betlém

date_range 31.Pro, 2012 featured_play_list Aktuality

 

V těchto svátečních dnech je možné ve Valašských Kloboukách shlédnout betlém, je umístněn ve sklepení v bývalé ledárně naproti ZUŠ Valašské Klobouky.

S nápadem instalovat zde betlém přišel místostarosta města Valašské Klobouky Ing. Martin Janík. Pan místostarosta oslovil vyučujícího výtvarné výchovy Gymnázia Valašské Klobouky a studenti se pustili do výtvarné práce. Během čtrnácti dnů z kartonů vytvořili figurální betlém.

foto Jiří Ročák     více fotek

Do práce se zapojily skupiny výtvarné výchovy KVARTY, KVINTY, I.G, II.G, OKTÁVY a 4.G. Instalaci betlému provedli studenti výtvarné výchovy II.G třídy. Závěrečnou kresbu a malbu studenti II.G: Marek Vítek, Alena Šindlerová, Martin Štěpančík, Zuzana Štěpančíková a Veronika Častulíková. Pedagogické vedení Mgr. Jiří Ročák.

Zaměstnanci Technických služeb Valašské Klobouky provedli osvětlení a ozvučení betlému. Betlém si můžete prohlédnout i v měsíci lednu.

Mgr. Jiří Ročák

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA