Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V CO2 lize jsou Vlachovice průběžně druhé

date_range 30.Led, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Žáci Základní školy ve Vlachovicích se letošní školní rok účastní celorepublikové ekologické soutěže CO2 Liga. Tato soutěž je zaměřena na ochranu klimatu naší planety Země. Je určena pro žáky druhého stupně základních škol a víceletých gymnázií. Soutěž zprostředkovává žákům informace o globální změně klimatu a o změnách, které můžeme očekávat v České republice. Poutavou a neotřelou formou, prostřednictvím soutěžních úkolů a díky „učení prožitkem" si soutěžící vyzkouší a dozví se, že naši krajinu i společnost čekají vlivem měnícího se klimatu změny, jaké asi budou a jak se na ně mohou připravit.

Nástěnka na téma Voda a Doprava                     foto: ZŠ Vlachovice

Celá komunikace probíhá online v prostředí Google aplikací. Žáci už zpracovali témata Voda a Doprava. Druhý soutěžní úkol žáci vyhráli, protože dosáhli nejvyššího počtu bodů. V celkovém pořadí jsou na druhém místě z celkového počtu padesáti základních škol a víceletých gymnázií. Přejeme žákům mnoho dalších úspěchů v soutěži.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA