Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V domě kultury se koná Vsetínský svátek jara

date_range 26.Bře, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Na úterý 26. března 2013 připravil Dům kultury Vsetín již tradičně v tomto období program, který nese název „Vsetínský svátek jara". Kromě jarmarku se můžete těšit na vystoupení kapely Pavel Tabásek&Partyja.

Ve foyeru a na terase domu kultury bude od 9 do17 hodin probíhat velikonoční jarmark. Na jarmarku si můžete zakoupit kraslice, pomlázky, cukrářské a masné výrobky, keramiku. K vidění budou také ukázky řezbářství a výrobky z kukuřičného šustí a další zboží, týkající se tradiční velikonoční tématiky.

„Od 15 hodin před domem kultury vystoupí Vám již dobře známá téměř místní kapela Tabaskova Partyja s frontmanem Pavlem Kovářem – Tabáskem," zve všechny příznivce kapely vedoucí produkce Eva Hennelová z pořádajícího domu kultury.

Historie kapely sahá do roku 2004, kdy z původně náhodné sešlosti muzikantů, hrajících jen tak pro radost písničky od Čechomoru, postupně vznikla stálá kapela s vlastním repertoárem.

Jejich muzika Vás dostane do kolen, z jejich šlapajícího rocku na Vás dýchne Morava.

Vstup je zdarma.

Ivana Varajová

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA