Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V dubnu začíná v Kloboukách sezóna hospodářských trhů

date_range 30.Bře, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto: archiv města Valašské Klobouky

Nástup jara opět znamená zahájení Klobuckých hospodářských trhů. Ten první z nich se bude konat v pátek 14. dubna a pro návštěvníky připraví pestrý jarní sortiment. Další se pak budou odehrávat zhruba každé dva týdny až do října, kdy celý seriál vyvrcholí trhem s dušičkovým zbožím. Čas a místo konání zůstávají tradiční, tedy vždy od 8 hodin na tržnici před Starou radnicí na Masarykově náměstí. Jste srdečně zváni!

 

„Ve Valašských Kloboukách se dlouhodobě snažíme o podporu regionálních producentů a lokálních pěstitelů a řemeslníků. Proto opět chystáme Klobucké hospodářské trhy, které návštěvníkům nabídnou příležitost nákupu kvalitních potravin, čerstvé zeleniny i ovoce a také dalšího zboží přímo od farmářů a drobných výrobců. Poznačte si tedy do kalendářů termíny trhů a naplánujte si cestu kolem. Jistě vás potěší bohatý sortiment, který se proměňuje ruku v ruce se sezónou,“ pozval starosta Josef Bělaška.

 

Farmáři, řemeslníci a další regionální producenti, kteří by na trhu rádi nabídli svůj sortiment, mohou kontaktovat organizátora Josefa Zvoníčka na telefonu 605 206 614 a dohodnout si s ním prodejní místo.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA