Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V garážích kompostárny hořel nakladač

date_range 28.Led, 2014 featured_play_list Aktuality

 

K likvidaci hlášeného požáru kolového nakladače byly v úterý 28.ledna, pět minut po desáté dopoledne vyslány jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů ze Slavičína. K události došlo v objektu garáží kompostárny v lokalitě Radašovy.

„Kolový nakladač byl zaparkován v hale pro garážování techniky a plameny už zasáhly celý interiér jeho kabiny. Hasiči požár v pěti minutách dostali pod svou kontrolu. Celková likvidace pak zabrala dalších deset minut," informoval mluvčí krajských hasičů Libor Netopil. Rychlým zásahem se podařilo zabránit rozšíření plamenů na celý stroj a následně i okolí.

foto HZS Zlínského kraje   více fotek

Příčinami vzniku požáru se začal na místě události zabývat vyšetřovatel požárů ze Zlína. „Podle prvotního vyčíslení zachránili hasiči majetek ve výši asi padesáti tisíc korun," dodal Netopil.

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA