Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V Horní Lidči někdo posprejoval značky, zastávky a budovu potravin

date_range 02.Srp, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Policisté u posprejované zastávky v Horní Lidči

Policisté prověřují v Horní Lidči případ sprejerství, kdy doposud neznámý pachatel během uplynulého víkendu posprejoval několik dopravních značek a sloupů veřejného osvětlení v obci. Nevzhledné čmáranice se objevily také na budově místních potravin a na autobusových zastávkách pod vlakovým nádražím.

 

„Věc nám byla oznámena v pondělí ráno a zabývají se jí policisté z místního obvodního oddělení. Pachatel nám prozatím není znám, stejně jako dosud nebyla přesně vyčíslena způsobená škoda,“ uvedl pro server regionvalassko.cz mluvčí policistů nprap. Petr Jaroš.

 

Část z posprejovaných míst v Horní Lidči (některé obrázky jsou záměrně rozostřeny)

 

Obvodní oddělení policie Horní Lideč žádá občany o spolupráci. Pokud jste během uplynulého víkendu zpozorovali pohyb podezřelých osob, nebo přímo pachatele sprejerství, můžete své poznatky předat buďto osobně na služebně v Horní Lidči, nebo na lince 158.

 

„Pachateli v případě dopadení a prokázání viny hrozí až jednoletý trest odnětí svobody,“ dodal Petr Jaroš.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA