Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V Horní Lidči se soutěžilo o nejlepšího kufroskokana

date_range 14.Čvn, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Veselé sportovní disciplíny, foto: Miroslav Blaha

Poslední květnový den proběhl na ZŠ Horní Lideč Den dětí. Byl plný her, zábavy, zajímavých soutěží a veselého sportování. Žáci 9. tříd si pro nejmenší děti připravili 15 pohádkových stanovišť, která rozmístili v areálu vyzdobené školní zahrady. Oblékli si kostýmy pohádkových postaviček a poté, co pohádková víla odemkla Pohádkové království, rozběhly se skupinky dětí k jednotlivým stanovištím.

 

U Asterixe a Obelixe se prošly prostřednictvím slepé mapy hlavními městy Evropy, u Čarodějnice uvařily kouzelný nápoj a ozdobily si perník, na němž si nakonec pochutnaly. U Vodníka a Rusalky si nalovily rybky z bazénku a osvobodily uvězněné dušičky z hrnků. U Pata a Mata vyzkoušely šikovnost a hbitost prstů při šněrování bot a zatloukání hřebíků. Chlapci nižších ročníků si změřili své sportovní síly s deváťáky při florbalových utkáních, a to vše pod dozorem paní učitelky Tichavské.

 

Za plnění veselých sportovních disciplín obdržely děti po skončení akcí veselé barevné diplomy: Nejlepší gumákochodec, Nejlepší kufroskokan a Nejlepší florbalista.

 

Za plnění vědomostních úkolů na stanovištích získal nejlepší žák z každé třídy diplom – Všeználek.

 

Celé dopoledne se děti mohly občerstvit u bohaté nabídky ovoce a zeleniny, kterou pro ně zajistila paní ředitelka.

 

Tato akce proběhla na hornolidečské škole již potřetí a stává se pomalu tradicí. Deváťáci si vyzkoušeli roli učitele, který musí žáky něco naučit a ohlídat jejich bezpečnost, ale především to musí obě strany bavit. A to se povedlo!

 

 

Kompletní fotogalerii najdete ZDE

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi