Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V Janové se u hospody porvali dva opilci

date_range 29.Bře, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
V pondělí 28.bžezna večer se odehrála před restaurací v Janové rvačka mezi dvěma opilými muži. Útočník vytáhl nůž na protivníka, kterého pořezal na ruce a na břiše. Informovala o tom mluvčí vsetínských policistů Lenka Javorková.

„Vše začalo už v restauraci, kde se muži slovně napadali. Rozepře vyvrcholila venku před hospodou. Devětapadesátiletý muž z Hovězí po vzájemné fyzické potyčce vytáhl na pětadvacetiletého místního muže kuchyňský nůž, kterým ho lehce zranil na ruce a břiše," popsala událost mluvčí.

Zraněný muž poté srazil útočníka s nožem k zemi, kde do něj kopal. Policisté oba muže zadrželi a umístili do policejní cely. Ještě předtím zajistili zraněnému lékařské ošetření.

„Případ si převzali kriminalisté, kteří vyslýchají svědky a shromažďují informace, které povedou k objasnění okolností fyzické potyčky," dodala Lenka Javorková.

Incident policisté vyšetřují jako výtržnictví, za které trestní zákon ukládá dvouleté vězení.

 
-red-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA