Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V Karolince bylo včera opravdu rušno

date_range 29.Led, 2016 featured_play_list Aktuality

 

V Karolince bylo ve čtvrtek po poledni opravdu rušno. „Začal to místní čtyřicetiletý muž, který v nákupním středisku v centru obce nadával personálu a rozbil láhev s alkoholem. Své chování nezmírnil ani na policejní služebně. Nebylo se čemu divit. Kolegové u něj dechovou zkouškou zjistili 3,83 promile alkoholu," uvedl tiskový mluvčí policistů Vladislav Malcharczik.

Foto

Ilustrační foto PČR

Na záchytku nejel sám. Měl doprovod. Asi hodinu po něm totiž řešili policisté z Karolinky dalšího muže. Ten nejprve před jednou z restaurací v Karolince převrátil popelnici a potom dělal neplechu i uvnitř restaurace. I tento a opět čtyřicetiletý muž putoval na policejní služebnu a potom na záchytku. U něj policisté naměřili 2,61 promile.

„Oba muži se budou ze svého chování zpovídat u správního orgánu a to pro přestupky proti veřejnému pořádku, občanskému soužití a majetku. Kromě několika tisícové pokuty, která jim hrozí, budou muset zaplatit i pobyt na záchytce," dodal Vladislav Malcharczik.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi