Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V Kloboukách přibyly nádoby na třídění kovů

date_range 15.Srp, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Šedý kontejner na kov

Valašskokloboučtí občané nyní mohou přinášet na vybraná stanoviště tříděného odpadu kromě papíru, plastu, skla, bioodpadu, elektra či textilu rovněž odpady z kovu. Nové šedé kontejnery na kovové obaly byly v první etapě instalovány na sídlištích Luční, Palackého a Sychrov. Lidé, kteří mají k těmto stanovištím daleko, mohou kovy odevzdávat ve sběrném dvoře.

 

„Do kontejnerů na kovové obaly patří plechovky od nápojů, konzervy od potravin, hliníková víčka z jogurtů, kovové tuby, hřebíky, šroubky a také další drobné kovové předměty z domácnosti. Lidé by sem ale neměli vhazovat například vysloužilé baterie, elektrospotřebiče, tlakové nádoby či obaly se zbytky jídla, barev a chemikálií,“ uvedl místostarosta Karel Ptáček. „Kontejnery budou vyváženy s čtrnáctidenní frekvencí. Pokud se třídění kovů do nových nádob osvědčí, počítáme s tím, že bychom jejich síť dále rozšiřovali,“ dodal.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA