Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V Kloboukách přivítali 19 nových občánků

date_range 26.Zář, 2016 featured_play_list Aktuality

 

V sobotu 24. září se uskutečnilo letošní třetí Vítání občánků, na něž přijaly pozvání rodiny devatenácti dětí, které se ve Valašských Kloboukách narodily v nedávné době. Připraven byl slavnostní program, který ozdobilo vystoupení dětského pěveckého sboru ze základní školy. Rodiče obdrželi pamětní listy a pro své děti převzali pěkné dárky.

„Při podzimním Vítání občánků se nám sešlo skutečně hodně dětí, skoro jedna školní třída. Je dobře, že u nás dětí přibývá, a těšíme se i ze dvou párů dvojčátek, které rodičům přinesou nejen dvojnásobnou práci, ale především dvojitou radost. Všem rodinám přejeme samé štěstí, zdraví a pohodu a dětem vždy otevřenou láskyplnou náruč rodičů," pověděl místostarosta Martin Janík.

V Kloboukách přivítali 19 nových občánků               Foto: Erika Hradilová            fotogalerie

Mezi novými občany města Valašské Klobouky byli přivítáni Nela Slováková, Jakub Suchan, David Romler, Salma Halaštová, Lukáš František Bodný, Cyril Šperling, Ema Florešová, Eliška a Robin Stružkovi, Karel Šoman, Filip Marek, Sára Šánková, Alex Matyáš, David Petrů, Lukáš Vangor, Lucie a Martin Mlynárčikovi, Michael Minařík a Mariana Dvořáčková.

Město Valašské Klobouky děkuje žákům základní školy pod vedením paní učitelky Magdy Rozmánkové a Františku Maňasovi za kulturní program, členkám Českého červeného kříže Ladislavě Řepové a Adéle Kaššové za spolupráci při průběhu ceremoniálu a Erice Hradilové za pořízení fotografií.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA