Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V Kloboukách se v úterý dvakrát bouralo

date_range 30.Bře, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Ke dvěma dopravním nehodám došlo v úterý 29.března ve Valašských Kloboukách. Staly se přibližně ve stejném čase po půl třetí odpoledne. První z nich, drobný ťukanec dvou aut na náměstí, policisté řešit nemuseli. Druhá ale na nějaký čas blokovala provoz na hlavním průtahu městem.

Nehoda se stala na rušné křižovatce ulic od Masarykova náměstí na hlavní ulici Československé armády. „Řidič vozu Subaru se slovenskou poznávací značkou včas nezaregistroval, že před ním jedoucí Fabia autoškoly zastavuje před přechodem pro chodce a zezadu do ní narazil," řekl vedoucí OOP Valašské Klobouky Pavel Káňa.

 

foto PČR

 
Vůz Subaru byl po nárazu odstaven na chodník, Fabia, ve které jel žák se svým instruktorem, zůstala stát na hlavní. „Ke zranění osob naštěstí nedošlo. Negativní byly také dechové zkoušky zúčastněných. Celková škoda byla odhadnuta na zhruba šedesát tisíc korun," doplnil Káňa.

Po dobu vyšetřování nehody řídili provoz kyvadlově policisté. V hustém odpoledním provozu se krátkodobě tvořily kolony. Nepozornost slovenského řidiče vyřešili policisté blokovou pokutou.

 
-StF-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA