Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V Kloboukách vyroste další část cyklostezky

date_range 26.Bře, 2019 featured_play_list Aktuality

Na začátku dubna bude v Koželužské ulici ve Valašských Kloboukách zahájena rekonstrukce místní komunikace, díky které se rovněž zbuduje další část městské páteřní cyklostezky. Pruh pro cyklisty vznikne podél nově dlážděného chodníku a otevře cyklistům bezpečné napojení ze sídliště Palackého. Úsek je součástí projektu cyklostezky z Valašských Klobouk směrem na Brumov, který získal podporu z fondů Evropské unie.

 

„Koželužskou ulicí po rekonstrukci povede nový chodník, obousměrný pruh pro cyklisty a jednosměrná komunikace pro vozidla. Celkové náklady na tuto investiční akci dosáhnou výše 1,5 milionu korun, přičemž 85 % z této částky nám pokryje dotace z přeshraničního programu INTERREG V – A SR – ČR a 5 % přispěje státní rozpočet,“ uvedla starostka Eliška Olšáková.

 

Zrekonstruována bude část ulice v délce 150 metrů. U chodníku dojde k úpravě na šířku 1,5 metru a místní komunikace dostane nový asfaltobetonový povrch. „Po dobu stavby bude v lokalitě omezen dopravní provoz, při pokládce nového povrchu bude zapotřebí i krátkodobá uzavírka. Obyvatele budeme včas informovat,“ sdělil Radek Bařinka, vedoucí odboru investic a strategického rozvoje.

Na úvodní fotogalerii: Ulice Koželužská ve Valašských Kloboukách před rekonstrukcí

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA