Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V Kloboukách vystavovali drobné zvířectvo

date_range 27.Srp, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Ve dnech 20. – 21.8.2016 proběhla v areálu fotbalového stadionu ve Valašských Kloboukách místní výstava drobného zvířectva, kterou pořádala ZO ČSCH Valašské Klobouky.

Na této výstavě bylo k vidění téměř devadesát králíků z dvaceti plemen, stejný počet holubů z pětadvaceti plemen a ve třiceti voliérách i sedmadvacet plemen drůbeže. Z chovů členů místní organizace byli dále vystaveni okrasní ptáci, například papoušci zpěvaví, rozely, výstavní andulky či zebřičky. Výstava byla doplněna expozicí morčat z chovu valašskoklobuckých mladých chovatelů.

foto ZO ČSCH Valašské Klobouky     více fotek

Na tuto akci, kterou obeslali i chovatelé z jiných organizací (např. Uh. Brod, Vsetín,. Seninka, Brumov Bylnice, Tečovice) se přišlo podívat cca 250 návštěvníků, pro které bylo připraveno občerstvení a tombola.

ZO ČSCH Valašské Klobouky děkuje všem účastníkům a návštěvníkům, kteří svou účastí podpořili toto naše snažení, děkujeme sponzorům za jejich vstřícný přístup a věříme, že se na naší výstavě v roce 2017 opět s vámi potkáme.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA