Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V Klobučanu v neděli proběhl dětský karneval

date_range 23.Úno, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Místní skupina Červeného kříže připravila pro děti již tradiční dětský karneval, který se konal v neděli 22. února od 14 hodin v KD Klobučan.

Únorové nedělní odpoledne, to je již tradičně čas na karneval. Ten letošní se konal v neděli 22. února 2015 a byl na motivy známé české pohádky Lotrando a Zubejda. A tak se v sále kulturního domu Klobučan sešli loupežníci, princezny, břišní tanečnice, ale přišel také vodník, kostlivec i s kosou, nebo roztomilá beruška. Kdo na karnevalu byl, ten se mnou bude jistě souhlasit, že počet, nápaditost a pestrost masek byla doslova nekonečná. Děti, jejich rodiče i prarodiče se s nadšením zapojovali do doprovodného programu, který si připravila skupina Líska ze Vsetína.

 Tradiční dětský karneval v KD Klobučan (foto pořadatelé)  více fotek

A nebyl by to klobucký karneval, kdyby na něm nebyla penízková tombola. Ta letošní čítala bezmála 200 hodnotných a lákavých cen a to díky našim sponzorům.

Karneval měl jednu novinku a tou byla možnost nechat se na památku vyfotografovat v našem fotokoutku, samozřejmě zdarma.

Stejně jako v roce loňském, tak i tom letošním bude věnován celý výtěžek ze vstupného Vládíčkovi na zakoupení rehabilitačních pomůcek.

Děkujeme všem, kteří přišli a tím přispěli na dobrou věc, děkujeme všem, kteří nám pomáhali s přípravou. A už teď můžeme slíbit, že karneval bude i příští rok a možná přijde i kouzelník.

Za MS ČČK Valašské Klobouky Eva Fialová

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA