Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V Klobučanu vystoupí MŇÁGA A ŽĎORP

date_range 23.Zář, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
V pátek 24. září 2010 přijede do kulturního domu Klobučan ve Valašských Kloboukách známá skupina z Valašského Meziříčí (Val Mez) MŇÁGA A ŽĎORP. Ve jejich vystoupení by měly kromě známých pecek měly zaznít i zbrusu nové písničky z letošního alba TAKŽE DOBRÝ. Deska spatřila světlo světa letos v únoru obsahuje celkem 12 zbrusu nových.

Doprovodný program obstarají regionální kapely. „Prvním hostem je bluesrocková legenda Symbioza ze Sidonie, která se ujme role předkapely. Po nich zhruba o půl desáté večer přijde na řadu Mňága," uvedl Ivo Haraga z pořádající OLD&HARY AGENCY.

 

MŇÁGA A ŽĎORP     foto archiv kapely

 
Večer budou dohrávat slavičínské Chmury a undergroundová kapela Študlov Comunity. „Začátek páteční akce je ve 20:00 Hod. Sál otevíráme už o půl osmé," dodal Haraga.

Vstupenky na akci jsou k dispozici pouze na místě a to za velmi přijatelných 150,-Kč. Nenechte si ujít tenhle jedinečný zážitek.

 
-red-
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA