Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V Klobučanu zahraje nestárnoucí Olympic

date_range 21.Říj, 2013 featured_play_list Aktuality

 

V Neděli 27.10.2013 (pondělí je Státní svátek) do Valašských Klobouk zavítá s perfektním programem a novou scénou legenda českého bigbítu skupina OLYMPIC.Koncertem v Říjnu 2013 na turné oslaví půlstoletí na hudební scéně.

„Je to padesát let stále nekončícího mejdanu a to je potřeba pořádně oslavit," říká k chystanému turné Olympicu jeho lídr Petr Janda. „Chceme zavzpomínat na všechno dobré, co nás za tu dlouhou dobu potkalo a hlavně poděkovat všem našim fanouškům za úžasnou přízeň, kterou nám po celou tu neuvěřitelnou dobu věnují."

Olympic ve vyprodaném Klobučanu v roce 2009    foto archív redakce

Počátek kapely se datuje do roku 1963,kdy kolem Miloslava Růžka vznikl soubor KARKULKA (KARlínský KULturní KAbaret),který se později přejmenoval podle klubu v pražské Spálené ulici na Olympic.Za půlstoletí své existence vydala kapela více než 70 alb,získala 3 Zlaté a 3 České slavíky.
I přes nepříjemnou událost,co potkala členy kapely,se staví na nohy a všechny koncerty budou věnovány do hudebního nebe,pro Milana "Ferdu"Peroutku.

Vážení fanoušci,
jak jste si již mohli všimnout,rozhodli jsme se pokračovat dále. Ferda by nám určitě nedovolil, abychom to zabalili. Takže od nyní je oficiální složení Olympiku Petr Janda, Milan Broum a Jiří Valenta – zůstáváme tři a Ferda bude stále s námi. Za bicí usedne host, kterým bude bubeník Martin Vajgl.

Martin Vajgl
Narozen 1973,absolvent Konzervatoře Jaroslava Ježka – obor bicí nástroje ve třídě profesora Miroslava Kympla. Autor učebnice Etudy pro malý buben a série DVD Bicí souprava – proč, jak a co cvičit. Na bicí hraje od tří let a s deskami skupiny Olympic se, jak sám říká, naučil bubnovat.

Kapely a projekty Martina Vajgla: Vltava, -123min, Wanastowi Vjecy, Čechomor, Drumwave, Luboš Pospíšil, November 2nd …

Hostem a dalším oslavencem, který vystoupí bude regionální blues-rocková legenda skupina SYMBIOZA, která letos úspěšně oslavuje 40 let v hudebním světě.

Info o předprodejních místech MĚSTSKÉ INFO CENTRA:

VALAŠSKÉ KLOBOUKY tel 577 311 150
SLAVIČÍN tel 577 342 251

Dále pak:
VISAGE STUDIO BRUMOV (naproti spořitelny) tel 777 945 994
www.oldharyagency.cz  +telefony 777 945 994 +v celé síti TICKETPORTAL – www.ticketportal.cz

-tz- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA