Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V koupelně zůstala žena s malými dětmi

date_range 21.Bře, 2015 featured_play_list Aktuality

 

K nešťastné události se šťastným koncem došlo v pátek 20. března v podvečerních hodinách v jednom z bytů bytového domu na ulici Okružní ve Slavičíně. V místnosti koupelny zůstali uvězněni maminka se svou čtyřdenní dcerkou a malým synem. Viníkem jejich nedobrovolného uvěznění byl zámek koupelnových dveří.

„Dveře se nejdříve pokusil otevřít manžel. S nářadím, které měl k dispozici, se mu to ale nepodařilo. Zavolal tedy na naši tísňovou linku, kde požádal o pomoc," řekl mluvčí krajských hasičů Libor Netopil.

Za několik minut dorazila na místo jednotka slavičinských profesionálních hasičů. Zámek dveří ale odolával i jejich vybavení. „Protože maminka i chlapec byli z celé situace velmi rozrušení, rozhodl velitel jednotky o násilném vstupu. Pak už bylo dílem okamžiku, kdy byli všichni z místnosti koupelny vysvobozeni," popsal událost mluvčí.

Celý zásah měl ještě jednu příjemnou dohru. „Chlapec zrovna slavil své druhé narozeniny. Proto ještě než hasiči odjeli, dostal od nich oslavenec na památku plyšového maskota dráčka Záchranáčka," dodal ke šťastnému konci Libor Netopil.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA