Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V Kravíně se utká Bodydancing s Jézeďáky

date_range 29.Dub, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
Další akce, kterou má na svědomí Bodydancing a valašská bookingová agentura JZD Promotion, proběhne poslední dubnový den ve valašskoklobuckém hudebním klubu Kravín.

„Spojili jsme své síly a právě při této akci se všichni mohou těšit na opravdový nářez elektronické hudby na vlnách housu," slibují nevšední zážitek pořadatelé. Do půlnoci tak budou znít Kravínem nejznámější komerční klubovky, představí se také novinky z hitparády Kravín TOP 10.

Od půlnoci pak přijdou na řadu skvělé setíky dvou borců z JZD. „V repertoáru uvedeme zcela nové taneční věci i také naše "srdeční záležitosti", které by si příznivci této muziky prostě neměli nechat ujít," podotkl jeden z účinkujících Martin Liška z agentury JZD Promotion. Ten bude během také hlavním headlinerem večera.

 

Foto

foto archiv DJ Martini

 
Martini alias Předseda 🙂 je stálicí na české scéně elektronické hudby. Prezentuje se v prestižních klubech v Brně a Praze a zahrál si již i v sousedním Slovensku. Dalším ze stáje JZDéčka bude dj Nelud. Ten se objevuje na scéně od roku 2004. Již jako teenagera ho lákaly klubové akce a proto hned jak to šlo, postavil se za gramce. Jeho excelentní míchání si návštěvníci klubu Kravín budou moci vychutnat právě při této akci.

Další z dj, Matthiässe a Gagyho, není snad už ani třeba představovat. Všichni z Kravína je už dobře znají. „Jejich sety jsou nabité energií, plné perfektních scratchů a gradací, oba dva si zakládají na pečlivém výběru tracků tak, aby se do sebe conejvíc hodily," ohodnotil své mladší kolegy zkušenější Martini. Matthiässův oblíbený styl je electro house, Gagy preferuje spíš deep a classic house, ovšem jeho velkou láskou je techno.

Music Club Kravín, JZD Promotion a team Bodydancing tak všechny zvou na jedinečnou akci. „Přijďte si zapařit, o skvělou muziku nebude nouze," pozval závěrem za všechny Martini.

Line up :
21.30 – 24.00 – Matthiäss and GaGy (bodydancing)
00.00 – 02.00 – Nelud (jzd promotion)
02.00 – 04.00 – Martini (jzd promotion)

www.bodydancing.cz
www.jzdpromotion.cz
www.kravin.cz

 
-red-
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA