Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V Křekově policie objevila obří pěstírnu drog

date_range 27.Čvn, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Kriminalisté ze zlínského územního odboru v pondělí 27.června dopoledne objevili rozsáhlou pěstírnu marihuany. Jde o takzvanou indoorovou hydroponní pěstírnu, která se nacházela uvnitř jednoho rodinného domku v Křekově u Valašských Klobouk.

„Domek byl sice na první pohled zchátralý, nicméně zvenku ho střežil moderní kamerový systém. Uvnitř byly tři místnosti plné marihuany, kriminalisté tu napočítali asi tři sta rostlin různé velikosti," informovala policejní mluvčí Jana Bartíková.

 

Policie před domem v Křekově, kde objevila obří pěstírnu marihuany     více fotek

 
Vzrůstem byly rostliny od nejmenších výpěstků až po více než dvoumetrové keře, které se téměř dotýkaly stropu. Vše bylo pod umělým osvětlením, pravidelně hnojené. Podle zkušených kriminalistů jde o velmi kvalitní marihuanu. V jedné z místností se našel také balíček připravený k expedici.

„Na místo dorazili specialisté z odboru kriminalistických technik a expertíz z Brna, kteří rostliny budou analyzovat. Určí, kolik dávek marihuany by z nich šlo udělat a v jaké kvalitě," doplnila Bartíková.

Policisté na místě zadrželi také osmatřicetiletého majitele objektu, kterého důvodně podezřívají z trestného činu nedovolené pěstování rostlin obsahujících omamnou nebo psychotropní látku.

 
-red-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA