Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V kulturním domě Klobučan se sejdou příznivci lidové hudby

date_range 18.Led, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Valašský bál ve Valašských Kloboukách. Foto: Daniel Strnad

Již tradičně se v sobotu 28. ledna sejdou v KD Klobučan ve Valašských Kloboukách příznivci lidové hudby a folkloristi. Konat se tu bude již 37. Valašský bál. Každý si tu najde to své. Nejen na lidovou notu si můžete zatančit při DH Valaška. Zahraje vám cimbálová muzika souboru Klobučan s primáškou Hanou Petrů, zatančit i zazpívat si můžete s CM Kaňúr s primášem Honzou Fojtů.

 

„V předtančení souboru Klobučan se sejdou mladí a dospělí, letos uvádíme do společnosti již pošesté generaci dětského souboru Klobučánek. V programu vás čeká poslech i tanec při všech hudebních tělesech, výuka tanců a valašské taneční hry. Navaříme vám našu kyselicu, upečeme frgále, plno srandy zažijete v „Trnkovéj lotérii“ a také letos můžete hodnotit tu “najlepší  trnkovú slivovicu“ pro tento rok,“ pozvala za organizátory Hana Tarabusová.

 

Vstupenky jsou k rezervaci a zakoupení na  tel. 731 163 592 (Hana Tarabusová).

 

„Tak neseďte doma, oprašte kroj, nebo přijďte i v civilu. Těšíme se na všechny návštěvníky a děkujeme, že nám pomáháte udržovat lidové tradice,“ dodala Hana Tarabusová.

 

 

 

-pr-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA