Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V Lačnově hořel zahradní přístřešek. Majitel udil maso

date_range 30.Pro, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Požár přístřešku v Lačnově. Foto: HZS

V Lačnově hořel ve středu před šestou hodinou ranní zahradní přístřešek u rodinného domu.

 

Na tísňovou linku byl původně ohlášen požár celého rodinného domu. K místu dispečink vyslal profesionální hasiče z požárních stanic Vsetín a Valašské Klobouky a dobrovolné hasiče obcí Francova Lhota, Horní Lideč a Lačnov.

 

Místní obyvatelé ještě před příjezdem hasičů z pod přístřešku vytlačili osobní automobil, který byl požárem poškozen. Z přivolaných pěti jednotek hasičů byly po příjezdu a průzkumu situace dvě staženy – profesionálové ze Vsetína a dobrovolná jednotka hasičů z Francovy Lhoty.

Hasiči zasahují u požáru přístřešku v obci Lačnov. Foto: HZS

„Hasiči v dýchacích přístrojích požár uhasili několika proudy vody. Zjistili, že v přístřešku je udírna, kde majitel prováděl uzení masa. K zranění osob nedošlo. Na místě je Policie České republiky a vyšetřovatel hasičů. Přesná příčina požáru a výše škody prozatím nebyla určena,“ uvedl mluvčí hasičů Roman Žemlička.

 

Požár v Lačnově. Foto: HZS

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA