Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V Leskovci navštíví Army den i Vikingové

date_range 16.Kvě, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

Během dne může návštěvník shlédnout ukázky Aktivních záloh Armády České republiky, kde dojde k napadení patroly a eliminaci nepřítele. Dále zde bude přítomný Klub vojenské historie, který bude předvádět rekonstrukce bitev z 2. světové války a dojde také ke středověkým bojům Vikingů. Vše vypukne 18. 5. 2019 od 10.00 hodin v Leskovci ve sportovním areálu. Jedná se o první ročník Army dne.

 

„Přes den bude vystavena dobová vojenská technika, a od 15.00 bude možnost projížďky v bojovém vozidle pěchoty. Návštěvník se může těšit také na profesionální hasiče v akci a vystoupení mažoretek. V dobových vojenských táborech a stanu Armády ČR bude probíhat doprovodný program pro děti,“ přiblížila za pořadatele Zuzana Urbanová.

 

Na Army den je přísný zákaz vstupu se zvířaty a doporučujeme ochranu sluchu, z toho důvodu, že na akci bude použito imitační střelivo. Předpokládané ukončení akce je v 16.00 h. Od 20.00 se v areálu rozezní rocková diskotéka.

 

Program Army dne v Leskovci ZDE.

 

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi