Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V Leskovci se na chodník sypala eurookna

date_range 27.Dub, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
V úterý 26.dubna navečer vyjížděli dopravní policisté k dopravní nehodě do Leskovce. Řidiči nákladního vozidla Iveco se tu vysypal z přívěsu náklad. Naštěstí se nikomu nic nestalo a škoda vznikla pouze na sloupu a zaparkovaném vozidle. Informovala o tom mluvčí vsetínských policistů Lenka Javorková.

K události došlo o půl sedmé večer. Příčinou havárie byl špatně zajištěný náklad euro oken, který se z auta v zatáčce sesunul. „Osmačtyřicetiletý řidič ze Vsetína jel ve směru na Valašskou Polanku. Do zatáčky vjel příliš rychle a náklad se z auta uvolnil a spadl na chodník," popsala mluvčí.

 

foto PČR Vsetín

 
Jízdní souprava vyjela mimo komunikaci, kde se poškodilo také zaparkované auto a sloup veřejného osvětlení. „Poškozením a rozbitím několika oken vznikla škoda za 95 000 korun a na zaparkovaném autě škoda za 2 000 korun. Alkohol byl vyloučen dechovou zkouškou," dodala Lenka Javorková. Řidiči uložili dopravní policisté pokutu ve výši 500 korun.
 
-red-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA