Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V Leskovci srazil osobní vlak člověka. Starší muž nestačil uskočit

date_range 12.Zář, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up V Leskovci srazil vlak osobu. Foto: HZS

V neděli došlo na železniční trati v obci Leskovec ke sražení osoby projíždějícím osobním vlakem. Oznámení o této události bylo přijato na tísňové lince v 18:41 hodin. Trať mezi Vsetínem a Horní Lidčí byla hodinu a půl uzavřena.

 

Na místě zasahovaly složky integrovaného záchranného systému. Zároveň byla o nehodě uvědoměna jednotka Hasičského záchranného sboru Správy železnic, státní organizace. „Zjistili jsme, že sražená osoba je zraněná a při vědomí. Transportovali jsme ji do sanitního vozu Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje,“ uvedl mluvčí hasičů Roman Žemlička.

 

V osobním vlaku jelo v době nehody 13 osob. Nikomu z cestujících se nic nestalo. Chodec, kterého srazil vlak, utrpěl poranění nohy. „Čtyřiašedesátiletý muž šel po kolejích a nestačil před projíždějícím vlakem úplně uskočit. Utrpěl poranění, které si sice vyžádalo lékařské ošetření, nicméně by to nemělo být nic vážného. Dechová zkouška u chodce byla naměřena s hodnotou přesahující promile alkoholu,“ uvedl pro server regionvalassko.cz mluvčí policistů nprap. Petr Jaroš.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA