Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V Lidečku projeli na červenou. Ze vzduchu je usvědčil policejní dron

date_range 11.Kvě, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Video od policistů spustíte níže

Ve středu dopoledne proběhla na Vsetínsku dopravně bezpečnostní akce Územního odboru Vsetín s názvem Nebezpečné předjíždění a jízda na červený signál. Policisté se při ní zaměřili zejména na úseky, kde často dochází k tragickým dopravním nehodám.

 

„Pro výběr míst jsme využili nejen poznatků z výkonu služby, ale i stížností občanů. U řidičů vozidel jsme rovněž kontrolovali dodržování zákazu požívání alkoholických nápojů a jiných návykových látek,“ uvedla mluvčí policistů Simona Kyšnerová. Akce proběhla ve spolupráci policistů pořádkové a dopravní policie Územního odboru Vsetín a Letecké služby Policie České republiky, která ze vzduchu pořizovala videozáznam protiprávního jednání řidičů. Policisté využili také své drony.

Policejní dron. Foto: ilustrační, zdroj PČR

Řidiče, kteří porušili pravidla, hlídky zastavily a ihned řešily. „Během tří hodin jsme přistihli hned jedenáct řidičů, kteří jeli na červenou a jednoho motocyklistu, který při jízdě hazardoval a několikrát předjížděl přes dvojitou plnou bílou čáru,“ sdělila výsledek akce mluvčí policistů.

 

Video: průjezd automobilů na červenou u Lidečka a nebezpečné předjíždění motocyklisty

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA