Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V Lidečku se střetly tři automobily

date_range 25.Říj, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Na místo hlášené dopravní nehody tří osobních vozidel hasiči dorazili v 06:40 hodin. „Po čelním střetu zůstala dvě z vozidel stát v jednom jízdním pruhu, který zablokovala. Třetí osobní vozidlo, jehož řidič už kolizi s havarovanými vozidly nedokázal zabránit, stálo o několik desítek metrů dál," popsal tiskový mluvčí hasičů Libor Netopil.

Nejprve došlo k čelnímu střetu dvou vozidel, řidič třetího už nárazu nezabránil     foto: HZS

Při nehodě byla zraněna jedna osoba. Té do příjezdu zdravotnické záchranné služby poskytovali hasiči předlékařskou pomoc. Současně s pomocí zraněné hasiči zajistili místo nehody a havarovaná vozidla proti vzniku požáru a dalšímu úniku provozních kapalin.

Nejprve došlo k čelnímu střetu dvou vozidel, řidič třetího už nárazu nezabránil     foto: HZS

Po ukončení vyšetřování policisty a příjezdu odtahové služby hasiči pomohli s naložením havarovaných vozidel a uklidili komunikaci od použitých sorbentů, střepů a zbytků karoserií vozidel.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA