Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V Luhačovicích bude mít veřejnost k dispozici bezplatné wifi pointy

date_range 13.Srp, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto: archiv města Luhačovice

Veřejnost bude mít nově možnost využít v lázeňském městě bezplatně na několika veřejných prostranstvích bezdrátové připojení k internetu.

 

„Chceme návštěvníkům i občanům poskytovat stále více možností vyžití, ale také lepší zázemí. K tomu v dnešní době bezesporu patří i možnost připojit se k internetu pomocí wifi. Domluvili jsme se proto se společností, která pro nás zajišťuje internetové připojení všech městských organizací optickým kabelem, aby byly v ulicích zřízeny i bezplatné wifi pointy pro veřejnost,“ informoval starosta Luhačovic Marian Ležák. Služba byla již spuštěna a bude postupně doplněno i značení.

Mapka Wi-Fi pointů

Wifi pointy budou označeny v nejbližších dnech přímo na veřejných prostranstvích, Technické služby zde nastříkají na chodník označení daného bodu, v jehož okolí se půjde zdarma připojit. Jsou to nejdůležitější místa, jako nádraží i s okolím, parkoviště za nákupním střediskem (Alfamarket), prostranství u pošty i radnice a nábřeží u sídla Městské policie.

 

„Věřím, že službu obyvatelé i turisté velmi ocení. Pokud se tento předpoklad potvrdí, budeme uvažovat i o rozšíření o další body na území města,“ dodal závěrem starosta Ležák. V daných bodech si tak lidé budou moci do svého chytrého telefonu například také snadno stáhnout nový unikátní zážitkový audioprůvodce Zvuková mapa Luhačovic.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA