Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V Luhačovicích chystají Martinské hody

date_range 31.Říj, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Pokud dosud nevíte, kam zamířit za letošním mladým Svatomartinským vínem, pak zvažte návštěvu Martinských hodů v Resortu Luhačovice. Ty jsou připraveny v týdnu od 11. do 17. 11. 2013.

Na co se můžete těšit? Parfait z husích jater s mandlemi, husí roláda s kaštanovou nádivkou, pomalu pečená Svatomartinská husa nadívaná červenými jablíčky, na bylinkách uzená kachní prsa se dezerty z podzimního ovoce, domácí koláče nebo dýňové polévky. Ve skleničkách pak zajiskří letošní mladá vína, která se k podzimním specialitám výborně hodí.

„Když před vámi na talíři voní šťavnatá propečená husička se skořicovým Chardonnay zelím a čatní z jablek, je to opravdový zážitek. Něco tomu dnes ale chybí – sklenička svěžího Svatomartinského vína. Už aby byl jedenáctý listopad," usmívá se Roman Taťák z Wellness & Spa hotelu Augustiniánský dům v Luhačovicích.

Mladá vína se tradičně otevírají 11. listopadu na svátek svatého Martina, a to přesně v 11 hodin a 11 minut. Také letos tomu nebude jinak. V týdnu od 11. do 17. listopadu pak mohou návštěvníci ochutnat Svatomartinská menu ve všech hotelech Resortu Luhačovice, protože tajemství mladého vína se nejlépe odhaluje s plným žaludkem. Ke gurmánským zážitkům je výhodné využít nabídku Svatomartinských pobytů a spojit tak hodování s wellness a lázeňskými procedurami.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA