Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V Luhačovicích vzníká nový skatepark. Hotovo má být ještě letos

date_range 10.Zář, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Betonování plochy pro skatepark, foto: archiv města Luhačovice

Plocha pro skatepark se začala betonovat už na konci srpna, vše běží zdárně, takže se podle předpokladu počítá s dokončením stavby ještě v letošním roce. Nejprve musel být připraven prostor pro novou plochu, to znamenalo nahradit dřívější starý asfaltový plácek, který se zde nacházel.

 

Po betonování budou následovat ještě další práce. Do betonu musejí být v určitých místech prořezány smršťovací spáry, následovat pak má konečná úprava prostoru, umístění překážek a mobiliáře. „Na ploše bude celkem 8 prvků vhodných pro skateboarding, in-line brusle nebo třeba populární free-stylové koloběžky. Sestavu jsme vybírali ve spolupráci s těmi, kdo se daným sportům věnují. Součástí tohoto Volnočasového spotu budou také 3 lavičky, dva odpadkové koše a informační panel,” uvedla vedoucí Odboru správy majetku MÚ Luhačovice Magdalena Blahová.

 

 

Celkově se počítá s náklady cca 2,7 milionu korun, na nové hřiště získalo město dotaci ve výši 1,3 milionu korun. Po novém skateparku volala v Luhačovicích několik let sama veřejnost. Zbudování nového sportoviště nabídne pro moderní sporty náhradu za již zcela nevyhovující hřiště za pizzerií Rimini, které svým umístěním, technickým stavem ani vybavením překážkami neodpovídalo současným požadavkům především na bezpečnost sportující mládeže.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi