Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V memoriálu startovalo osmnáct týmů

date_range 29.Čvc, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Rekordní účast zúčastněných týmů měl VIII. ročník memoriálu Jožky Hrnčiříka ve slavičínském zámeckém parku. Do turnaje v nohejbalu a v kuželkách se přihlásilo celkem 18 týmů. Ty se nejdříve utkaly ve čtyřčlenných skupinách, ze kterých vyšly týmy pro čtvrtfinále. V nich došlo k obroskému překvapení, když bohuslavští Kameni vyřadili favorizovaný Ptáček tým A. Navíc loňský obhájce – Carveři, nestačil na velmi dobře hrající místní HOPU.  
 

foto Lukáš Kostka    více fotek

 
Do semifinále ještě proklouzly celky Kovos Vlčnov a Kaguno Zlín. V dramatických semifinálových duelech nejdříve udolal Vlčnov bohuslavské Kameny a HOPA si poradila se zlínskými nohejbalisty. V souboji o 3.místo už došel Kamenům dech a bronz tak putoval do Zlína, ve finále pak rozebrala HOPA tým ze Slovácka a s přehledem vyhrála 2:0. HIOPA tak přepsala slavičínské nohejbalové dějiny, když dokázala vyhrát pohár starosty i Jerevan cup a svůj hattrick završila v memoriálu Jožky Hrnčiříka.

V kuželkách dominovali borci Pošty s úctyhodným ziskem 325 shozených kuželek, na druhém místě skončil Ptáček tým B, který náhrál 300 bodů a na třetí místo se vyšvihl posledním hodem Ptáček tým A, který dokázal porazit 280 kuželek.

Velmi dobře zorganizovaný turnaj provázelo příjemné počasí a tak se všichni zúčastnění mohou těšit na další ročník.

 
-kos-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA