Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V městské knihovně budou měnit okna

date_range 31.Říj, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
Městská knihovna Valašské Klobouky uzavře od 2. do 13. listopadu svůj provoz, a to z důvodu kompletní výměny oken v obou knihovnických odděleních i přilehlých kancelářích. Po tyto dva týdny nebude možné knihy půjčovat ani vracet, alespoň částečně však bude zajištěn provoz meziknihovní výpůjční služby. Objednané knihy, které čtenářům dorazí, budou k vyzvednutí v kanceláři Kulturního a vzdělávacího střediska. Čtenáři, kterým výpůjční lhůta zapůjčených knih vyprší právě během uzavírky, se nemusejí bát žádných upomínek, lhůta jim bude o čtrnáct dnů prodloužena.  
 

foto MěÚ Val.Klobouky

 
„V průběhu prvních dvou listopadových týdnů vyměníme v knihovně všechna okna. Z důvodu náročných stavebních prací však nebude možné zachovat knihovnický provoz, a proto žádáme čtenáře o pochopení s dočasným uzavřením oddělení pro dospělé i pro děti. Knihovna se čtenářům znovu otevře v pondělí 16. listopadu," sdělil k výluce v provozu Jaroslav Baloušek, ředitel Kulturního a vzdělávacího střediska, pod které knihovna spadá.

 

Čtenáři, kterým během uvedených dnů do knihovny dorazí knížky objednané v meziknihovní výpůjční službě, budou kontaktováni telefonicky. Knížky pro ně budou připraveny v kanceláři Kulturního a vzdělávacího střediska.

 
Lenka Zvonková
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA