Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V městské knihovně se připojíte na Wi-Fi

date_range 28.Úno, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Městská knihovna ve Valašských Kloboukách neustále hledá další způsoby, jak být pro čtenáře atraktivní a přinášet jim nové výhody. Poslední z nich uvádí do provozu právě v těchto dnech. Jedná se o možnost bezdrátového připojení k internetu prostřednictvím technologie Wi-Fi, která bude pro veřejnost zcela zdarma. Návštěvníci díky ní budou moci pracovat na vlastních noteboocích a využívat přitom surfování na internetových stránkách.
 

ilustrační foto MěÚ Val.Klobouky

 
„Čtenáři se po tomto typu bezdrátového připojení už dříve ptali, takže jsme rádi, že jim jeho zprovozněním můžeme vyjít vstříc. Wi-Fi bude fungovat v prostorách knihovny a dokonce jsme pro práci návštěvníků na vlastních noteboocích vyhradili čtyři místa na dospělém oddělení," sdělila k nové nadstandardní službě knihovnice Jana Dorňáková. Ke spuštění internetového připojení bude uživatel na svém počítači potřebovat interní nebo externí bezdrátovou síťovou kartu a přístupové heslo, které mu zadají knihovnice. Služba samotná pak bude bezplatná.
 
Lenka Zvonková
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA