Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V Meziříčí zahrají experimentální The.Switch

date_range 20.Dub, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Hlavní představitelé české metal-hc-crossover scény skupina The.Switch se zastaví v rámci jarního klubového turné Na dosah Tour 2012 i v meziříčském M-klubu. Závěrečný díl trilogie „Na dosah" představí divákům v sobotu 21. dubna od 20.00 hodin. Hostem večera bude domácí skupina Bílá vdova.

Fanoušci se po dvouletém koncertování skupiny na velkých festivalových podiích konečně dočkali klubového turné, které odstartovalo 21. března v pražském klubu Roxy. Kapela za svou existenci vydala celkově 9 studiových alb. Divákům představí poslední díl trilogie Na dosah. Úvodní díl, jenž měl co nejlépe zachytit současnou polohu The.Switch vyšel v květnu 2009 a podle kritiků vytvořili vyspělou a ambiciózní nahrávku.

Nezaostali ani druhým dílem, o kterém již v předstihu hlásali, že bude extrémně syrový. Téměř dokonalý kousek uviděl světlo světa v prosinci téhož roku. Následovaly koncerty na různých festivalech a příprava posledního extrémně experimentálního alba, které všichni netrpělivě vyhlíželi. Deska Na dosah Part III. obsahuje 5 zbrusu nových skladeb a tím završuje celou plánovanou trilogii. The.Switch tvoří kytarista Michal Novák, za bicími nástroji Tomáš Hejlík, zpěvák Štěpán Šatoplet a baskytarista Pavel Sovička. Poprvé s nimi na klubové turné vyrazí i pátý multifunkční člen Vanja.

Koncerty The.Switch jsou plné energie a ve spojení s charismatickým projevem frontmana Štěpána Šatopleta nenechají diváky v klidu až do posledního taktu.

(smo)

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA