Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V Nedašově vzplál přímotop s propan-butanovou láhví

date_range 08.Led, 2020 featured_play_list Aktuality

Ve středu v 01:24 hodin přijalo krajské operační středisko HZS kraje informaci o požáru přímotopu s propan-butanovou láhví uvnitř garáže v obci Nedašov.

 

Podle získaných informací se uvnitř nacházel také osobní automobil a další uskladněný materiál. „K události okamžitě vyrazila jednotka profesionálních hasičů ze stanice Valašské Klobouky a posilové jednotky dobrovolných hasičů z Brumova, Nedašova a Návojné,“ informoval mluvčí hasičů Pavel Řezníček.

 

Noční požár v Nedašově, foto: HZS

 

O uhašení hořícího plynového přímotopu se nejprve snažili svědci události pomocí ručních hasicích přístrojů. „Po příjezdu jednotek byly plameny likvidovány pomocí jednoho vysokotlakého proudu a láhev byla ochlazena a vynesena do volného prostoru. Díky rychlé reakci nedošlo k dalšímu rozšíření požáru a uchráněny tak byly nemalé hodnoty,“ dodal Pavel Řezníček.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi