Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V neděli se hraje valašské Er clásico

date_range 22.Srp, 2018 featured_play_list Aktuality

 

V neděli 26. srpna 2018 je na programu šlágr Zlínské III. třídy skupiny B mezi domácím Rudimovem a hostující Rokytnicí nad Vláří. Lepší vstup do sezony měli hráči Rudimova, kteří mají na svém kontě zatím dvě remízy a to s Dolní Lhotou a s rezervou Nedašova. Rokytnice nad Vláří spadla z Okresního přeboru a zatím jsou její výsledky velkým zklamáním, prohrála úvodní duel s nováčkem z Petrůvky a v posledním duelu nestačila v domácím prostředí také na rezervu Štítné nad Vláří.

 Fanoušci Rudimova – Rádbeers

Toto tradiční utkání se letos bude konat za účasti několika místních fotbalových matadorů v čele s Michalem Baklíkem, brankářem Rokytnice nad Vláří. Za mužstvo Rudimova to jsou Radek Baggio Bartoš spolu s Filipem Mácou Mackem. Místní doufají, že na derby nastoupí i Zdeněk Otava, letos ještě neviděná rudimovská opora.

A vzhledem k oblíbenosti derby mezi fanoušky Rudimova – Rádbeers, lze očekávat, že se v neděli v 16:30 na rudimovském hřišti Jankulka (Old Hrbold) bude zase rozdávat fotbalová radost. Přijďte se podívat na zápas podzimu – valašské Er clásico mezi týmy Rudimova a Rokytnice nad Vláří – více o soutěži najdete zde.

-kos-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA