Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V neděli se vlek na sjezdovce Horal rozjede naposledy

date_range 17.Bře, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Sjezdovka Horal. Foto: 16. 3. 2023

S končícím obdobím školních jarních prázdnin se završí také lyžařská sezóna na sjezdovce Horal v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích. V neděli 19. března se vlek rozjede naposledy. Otevřen je zatím denně od 8:30 do 17 hodin.

 

„Vášniví lyžaři mají o víkendu poslední příležitost si u nás zalyžovat a využít současné skvělé podmínky. Na sjezdovce je ještě stále 40 centimetrů sněhu, lyžujeme bez front. V provozu bude až do neděle i Lyžařská škola Razulák, která má ještě volné termíny lekcí lyžování i snowboardingu,“ uvedla mluvčí Resortu Valachy Martina Žáčková.

 

Lyžařskou sezónu ukončuje Resort Valachy s posledním týdnem jarních prázdnin už několik let. Zájem o lyžování totiž poté zcela opadá a provoz vleku nemá smysl. „Hned v příštím týdnu se pustíme do pravidelné jarní údržby hotelu Horal, který kvůli tomu bude od 19. do 24. března zavřený a to včetně relaxačního centra Wellness Horal. Už se začínáme chystat na letní sezónu a hlavně blížící se Velikonoce, na které chystáme pro hosty pestrý doprovodný program s lidovými tradicemi a kurzy pečení mazanců či frgálů,“ doplnila mluvčí.

Tým Lyžařské školy Razulák

S končící lyžařskou sezónou je Resort Valachy spokojený, přestože návštěvnost sjezdovky mírně klesla. Naopak velký zájem byl o lyžařskou školu, kterou ve zvýšené míře využívali i dospělí. „Návštěvnost hodně souvisela s počasím, které nebylo ideální. Občas i pršelo, bohužel zrovna o víkendech, které jsou z pohledu návštěvnosti nejdůležitější. Naše služby na druhou stranu naštěstí nejsou postaveny na lyžování, poskytujeme hlavně ubytování a máme dvě wellness centra. Když nebyly dobré podmínky na lyže, přesouvali se lidé do wellness. Návštěvnost termálních bazénů se díky tomu letos v zimě naopak mírně zvýšila. Také s obsazeností hotelů jsme spokojení,“ zhodnotil generální ředitel Resortu Valachy Tomáš Blabla.

 

Chystané akce v Resortu Valachy:

·         17. 3. Hudební večer s harfenistkou Lucií Fajkusovou ve Spa hotelu Lanterna

·         26. – 29. 3. Flow s Marianem Jelínkem

·         4. Degustační večer s Pavlem Sapíkem

·         7. 4. Velikonoční kurz pečení mazanců

·         8. 4. Kurz pečení pizzy (nejen) pro děti

·         9. a 10. 4. Kurz pečení valašských frgálů

·         12. – 14. 4. Biologie vztahů s Jitkou Ševčíkovou a Janem Vojáčkem

·         13. – 16. 4. Běžecká škola Miloše Škorpila

·         14. – 16. 4. Wellness víkend pro všechny

Více na www.valachy.cz/akce

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA