V nedělním zápase měly navrch Klobouky

date_range 20.Dub, 2009 featured_play_list Aktuality

Val.Klobouky – Slavkov 5:0 (3:0)

Branky: 12.,85.Beňo,18.,33.Ptáček,67.Zoubek

Dne 19.4.09 sehráli muži 19.kolo své soutěže. Soupeřem jim byl tým TJ Slavkov p/H. Prvních deset minut se hrál opatrný fotbal. Až ve 12.minutě po přihrávce Krahuly otevřel skóre Beňo. V 18.minutě to bylo 2:0, když si na roh naskočil Nedavaška,který poslal míč do tyče a ten se odrazil k volnému Ptáčkovi. Ten neměl problém dorazit míč do sítě. Ve 33.minutě to bylo už 3:0,když po přihrávce Nahodila zvýšil Ptáček.Poločas skončil tedy 3:0.

Foto

ilustrační foto St.Fuks

Hned po přestávce se ocitl v šanci Beňo,ale bohužel neuspěl. O 10minut později mohl Krahula zvýšit,ale trefil pouze břevno. Ale v 67.minutě se krásně uvolnil Zoubek a nekompromisně trefil horní růžek a zvýšil tak na 4:0. Pět minut před koncem Klobouky trefily opět břevno. Odražený míč se ale dostal k volnému Beňovi, který uzavřel na konečných 5:0.