Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V Nevšové shořely dva osobní automobily

date_range 30.Dub, 2017 featured_play_list Aktuality

 

V neděli 30. Dubna ve 12:19 hodin byl spuštěn požární poplach jednotce profesionálních hasičů ze stanice Slavičín a také dobrovolné jednotce hasičů z města Slavičín. Nahlášen byl požár osobního automobilu v místní části Nevšová.

„Jednotky byly na místě do několika minut. Ještě před jejich příjezdem se však požár osobního automobilu Škoda Felicia rozšířil na vůz stejné značky, který byl zaparkován v těsné blízkosti. Díky rychlé reakci občanů se podařilo další dva vozy z místa včas odvést do bezpečné vzdálenosti," popsal tiskový mluvčí hasičů Pavel Řezníček.

Jednotky byly na místě do několika minut                   foto: HZS

„Hasiči okamžitě natáhli vysokotlaký proud a následně další proud C a požár bleskově lokalizovali a zlikvidovali," pokračuje Řezníček. Rozvoji požáru napomohla také skutečnost, že oba zasažené vozy byly poháněny LPG. Při události byla poškozena také fasáda jednoho z domů.

Rozvoji požáru napomohla také skutečnost, že oba zasažené vozy byly poháněny LPG
foto: HZS

„Na místo byl povolán vyšetřovatel hasičů ze Zlína, který po ohledání místa události stanovil jako příčinu technickou závadu na elektroinstalaci jednoho z vozů. Způsobená škoda dosáhla výše 15 000 korun," dodal tiskový mluvčí.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA